KATUSETÖÖD

KatuseCenter OÜ teostab kõiki erinevat liiki katusetöid: me nii ehitame, remondime kui ka renoveerime. Olgu teie sooviks näiteks plekk-katuse paigaldus või lihtsalt tuulekasti ehitus – iga katusetöö valmib kvaliteetselt ja õigeaegselt.

Tasuta katusetöödealased konsultatsioonid

Meie ettevõte on valmis vastama kõigile teie küsimustele, mis puudutavad katust ja selle ehitamist. Me võime aidata valida teie katusele sobiva materjali, hinnata katuse seisukorda ning anda infot katuse paigaldamise ja parandamise spetsiifikast. Katusetöid puudutavad konsultatsioonid on täiesti tasuta.

Katusekattematerjalide paigaldamine

Me paigaldame erinevat tüüpi katusekattematerjale, meie kätes valmib ühtviisi hästi nii plekk-katus, kivikatus, eterniitkatus kui bituumensindelkatus. Meie professionaalsed katusemeistrid teavad, kuidas teie majale või ärihoonele sobiv materjal välja valida ning see paigaldada.

Katuse remont

Kui teie katus vajab remonti, oleme valmis teid hädast välja aitama. Meie meeskond tuvastab ja parandab kiiresti mistahes katuseprobleemi, sealhulgas lekked, materjalikahjustused ja vihmavee ärajuhtimisega seotud probleemid.

Katuse vahetus

Juhul kui teie katus on jõudnud oma eluea lõppu, aitame teil selle välja vahetada. Garanteerime, et teie maja või ärihoone katusevahetus saab tehtud kvaliteetselt, nii et katus teenib teid veel palju aastaid.

Meie pakutavad katusetööd

Viilkatuste ehitus, renoveerimine ja remont

Lamekatuste ehitus, katmine ja remont (sbs)

Katuse paigaldus

Kas otsite katusetööde tarvis usaldusväärset katusefirmat? Pöörduge meie poole! Aitame teil rõõmuga mistahes katuseprojekti ellu viia, pakkudes vastupidavust, kvaliteeti ja konkurentsivõimelisi hindasid.

Võtke meiega kohe täna ühendust, et meie katuseteenuste kohta rohkem teada saada. Aitame hea meelega teil oma unistuste katust luua!
    KatuseCenter OÜ

    Telefon: +372 5301 5195 Voldemar Lindmets

    E-post: info@viilkatus.ee

    Aadress: Sitsi tn 14-32, Tallinn, Harjumaa, 10314

    Registrikood: 16619285